«

»

lut 16 2024

Wydrukuj Wpis

Dzień Babci i Dziadka w „zerówce”

” Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są dziadkowie…”  te słowa można było usłyszeć podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, które odbyły się 9 lutego 2024 roku w naszej szkole.

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego, Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszej zerówce bardzo uroczyście. Przedszkolaki zaprosiły  w tych dniach do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków i przedstawiły im inscenizację „Rzepki” Juliana Tuwima. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem oglądali przedstawienie i słuchali wierszyka i i piosenki kierowanych pod ich adresem. Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku. Następnie dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane samodzielnie upominki – złote rybki przynoszące szczęście. Pani dyrektor złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia. W dalszej części uroczystości  goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.  Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w naszej szkole chwile na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości.

 

 

Permalink do tego artykułu: https://www.spwielkawies.eu/sp/dzien-babci-i-dziadka-w-zerowce/