«

»

paź 15 2019

Wydrukuj Wpis

Zwycięstwo nauczycieli w rewanżowym meczu w siatkówkę

15 października obchodziliśmy Dzień Nauczyciela. Wtedy to miało rozegrać się rewanżowe spotkanie w siatkówkę w meczu Uczniowie- Nauczyciele. Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu zwyciężyli uczniowie wynikiem w setach 2-1. Rozegrali wtedy rewelacyjne zawody i nie pozostawili nauczycielom cienia wątpliwości,kto jest lepszy.

Tym razem spotkanie było zaplanowane, więc nauczyciele mocno wzięli sobie do serca porażkę z końca września. Kapitan drużyny pani Dyrektor Bożena Wrona zmobilizowała grono pedagogiczne do aktywności.

Sportowe spotkanie, które odbyło się z okazji Dnia Nauczyciela nie należało do łatwych. Wynik wahał się raz w jedną, raz w drugą stronę, a o końcowym rezultacie zadecydował tibrek. I tu również nie było końcowego gwizdka sędziów wraz z piętnastoma punktami. Walka toczyła się na przewagi. Raz jedni, raz drudzy byli bliżej wygranej. Jak wiemy końcówka to gra większej odporności psychicznej i tu lepszą okazała się drużyna Nauczycieli zwyciężając 18- 16.

Niezwykle mocno cieszę się, że Uczniowie tak wysoko postawili poprzeczkę - powiedziała Kapitan Drużyny Nauczycieli Bożena Wrona. Jak znam życie, to będzie kolejny rewanż i już się boimy konfrontacji, ale nie składamy broni i będziemy się na to spotkanie przygotowywać :-) . Jednocześnie gratulujemy przeciwnikom -świetnie grali, pokazali się z najlepszej strony prawdziwych wojowników, posiadają bardzo duże umiejętności siatkarskie i cały czas jeszcze się rozwijają.

Na apelu, który podsumowywał konkurs plastyczny „Portret mojego nauczyciela” zwycięska drużyna otrzymała pamiątkowy puchar. Jest to trofeum przechodnie, więc tym czasowo stoi w sekretariacie szkoły.

Obie drużyny serdecznie dziękują kibicom za fantastyczny doping. Dziękujemy również sędziom zawodów: Mai Mączyńskiej, Julii Woźniak, Oliwii Pomorskiej, Bartkom Wronie i Olesińskiemu Patrykowi Śmiecikowskiemu.

Drużyna Uczniów wystąpiła w składzie: Krzysztof Połeć, Jędrzej Grzegórsk, iPaweł Mąka, Olaf Szumielewicz, Filip Kowalski, Piotr Nowak, Damian Karykowski.

Drużyna Nauczycieli wystąpiła w składzie: Bożena Wrona, Marlena Derlatka, Piotr Hamera, Katarzyna Dulęba, Tadeusz Głowacz, Katarzyna Karczewska, Ewa Sadrak.

Zapraszamy do obszernej galerii zdjęć z meczu. 

 

Permalink do tego artykułu: http://www.spwielkawies.eu/sp/zwyciestwo-nauczycieli-w-rewanzowym-meczu-w-siatkowke/