«

»

cze 14 2023

Wydrukuj Wpis

Zwycięstwo naszej drużyny w XVII Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Sołtysa Wielkiej Wsi

To już po raz siedemnasty w sportowej rywalizacji spotkały się drużyny piłki nożnej Szkół Podstawowych z Gminy Wąchock. W związku z nieobecnością ZPO my wystawiliśmy dwie drużyny- młodszą i starszą.

Turniej uroczyście otworzyli Organizatorzy- Sołtys Wielkiej Wsi Dariusz Dudek, oraz Gospodarz obiektu- Dyrektor Bożena Wrona.

Wśród kibiców obserwujących sportowe zmagania  młodych sportowców znaleźli się Przewodniczący Rady Miasta Sylwester Rudzki, Przewodnicząca Rady Rodziców Aneta Herman, a także cała społeczność Szkoły, która głośnym dopingiem wspierała grających.

Nie kwestionowanym zwycięzcą Turnieju była starsza drużyna Wielka Wieś I, która zdobyła komplet punktów i 16 bramek w dwumeczu nie tracąc żadnej.

Jako, że Parszów i młodsza Wielka Wieś miały wynik 0:0  zarządzono dogrywkę. Tu również walka była bardzo wyrównana, a zwycięską bramkę Wielka Wieś II zdobyła w końcówce meczu.

Klasyfikacja końcowa Turnieju:

miejsce I- Szkoła Podstawowa Wielka Wieś I

miejsce II- Szkoła Podstawowa Wielka Wieś II

miejsce III- Szkoła Podstawowa Parszów

Mecze sędziował p. Piotr Hamera.

Pan Piotr na co dzień prowadzi również zajęcia dodatkowe z naszymi orłami :-)

Drużyny wystąpiły w składzie:

Wielka Wieś I

Amadeusz Derlatka, Piotr Witkowski, Jakub Karykowski, Mikołaj Herman, Krzysztof Grzelka, Jacobs Niewczas, Przemysław Bielecki.

Wielka Wieś II

Mikołaj Połeć, Kacper Piętak, Adam Połeć, Adrian Baranowski, Kacper Pacek, Michał Kłusek, Jakub Piętak.

Bramki dla naszych drużyn zdobyli:

Kacper Piętak1, Jakub Karykowski 7, Przemek Bielecki 6,  Piotr Witkowski 1, Krzysztof Grzelka 2

Gratulujemy Panowie i dziękujemy za te emocje.

Puchary uczestnikom wręczyli: p. Aneta Herman, p Dyr. Bożena Wrona, oraz p. Dariusz Dudek.

Po zakończeniu ceremonii wszyscy uczestnicy, oraz kibice zostali zaproszeni na smacznego grilla jak zwykle przygotowanego przez naszego Sołtysa Dariusz Dudka- DZIĘKUJEMY i już czekamy na XVIII Turniej ;-)

Permalink do tego artykułu: http://www.spwielkawies.eu/sp/zwyciestwo-naszej-druzyny-w-xvii-turnieju-pilki-noznej-o-puchar-soltysa-wielkiej-wsi/