«

»

sty 13 2022

Wydrukuj Wpis

Wspieramy WOŚP aktywnością fizyczną!!

Wspieramy WOŚP! cel jest szczytny, a my zrobimy to w fajnej, sportowej formie ;-)

Dodatkowo przystępujemy do rywalizacji między szkołami, które się zgłosiły i walczymy o cenne nagrody- ale po kolei…

Organizatorem konkursu jest fundacja Pho3nix Kids Poland wspierająca młodych utalentowanych sportowców.

Konkurs rusza 24.01 (mamy wtedy ferie- hurrra!!) i będzie trwał 2 tygodnie, aż do Wielkiego Finału WOŚP, a przeprowadzony będzie w całości w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids dostępnej w Google Play i App Store.
Fundacja Pho3nix sięga po najbardziej naturalną aktywność fizyczną. Każdy spacer, każdy krok przybliżają uczniów najaktywniejszych szkół do zdobycia indywidualnych nagród w konkursie na kroki!
Co więcej, każdy aktywny uczeń, w ramach konkursu szkolnego to 5 PLN od Fundacji Pho3nix na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! 
Dokładna instrukcja rejestracji dla uczniów- jest intuicyjna i prosta, gdyby jednak ktoś miał problemy- szczegóły poniżej.
Pamiętajcie, że nasza szkoła mieści się w Wielkiej Wsi i nosi imię Świętokrzyskich Partyzantów Armii Krajowej (bo jest przed feriami i głowy już odpoczywają :-) ). To ważne w momencie rejestracji w aplikacji, abyście mogli walczyć dla właściwej placówki.
Do momentu startu konkursu w aplikacji widoczne będą indywidualne wyzwania, które wprowadzą Was w mechanikę działania aplikacji i mogą stanowić idealną rozgrzewkę przed konkursem międzyszkolnym i rywalizacją o nagrody indywidualne.

 

Permalink do tego artykułu: http://www.spwielkawies.eu/sp/wspieramy-wosp-aktywnoscia-fizyczna/