«

»

paź 14 2020

Wydrukuj Wpis

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny pt. „Portret nauczyciela”

Jak co roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie Naszej szkoły, mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności plastyczne i zmierzyć się z niełatwym zadaniem, jakim jest wykonanie portretu. Konkurs był przeznaczony dla przedszkola, klasy 0 oraz dla klas 1-8 szkoły podstawowej. Pracę należało wykonać dowolną techniką. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem, wpłynęło wiele prac, a jury miało nie mały orzech do zgryzienia, aby wyłonić zwycięzców. Rozstrzygnięcie miało miejsce w 13 października 2020 roku. Wśród najczęściej portretowanych można wymienić nauczycieli takich jak: p. Monika Kwiecień, o. Zachariasz, p. Małgorzata Miernik, p. Bożena Głowacz. Prace uczniów wywołały niejeden uśmiech i okazały się najlepszym podziękowaniem z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Wszystkie portrety były bardzo ładne, dlatego aż cztery osoby zajęły pierwsze miejsce, a pozostali wyróżnienia.

I miejsce:

kategoria przedszkole: Amelia Furmanek

kategoria klasa 0: Filip Błach

kategoria klasy 1-3: Małgorzata Kłusek (kl. 1)

kategoria 4-8: Małgorzata Adamczyk (kl. 6)

 

W tym wyjątkowym dniu przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli na ręce pani Dyrektor Bożeny Wrony kwiaty z życzeniami dla całego grona pedagogicznego w przededniu ich święta, w podziękowaniu za trud pracy.

 

Permalink do tego artykułu: https://www.spwielkawies.eu/sp/z-okazji-dnia-edukacji-narodowej-samorzad-uczniowski-zorganizowal-konkurs-plastyczny-pt-portret-nauczyciela/