«

»

cze 26 2020

Wydrukuj Wpis

Wakacyjne życzenia od nauczycieli i pracowników szkoły

 

Wakacyjne życzenia od nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej im .Świętokrzyskich Partyzantów AK w Wielkiej Wsi zostały przekazane uczniom w nietypowy sposób, tak jak i nietypowy był ten rok szkolny.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku:https://www.youtube.com/watch?v=kLoT3-GFTJ4

Drodzy uczniowie,

dziś zakończenie roku szkolnego 2019/2020 innego niż wszystkie. Wykorzystajcie letnie miesiące. Cieszcie się małymi rzeczami. Róbcie to, co uszczęśliwia. Śmiejcie się tyle, ile oddychacie. Kochajcie tak długo, jak żyjecie. Żyjcie tak, aby niczego nie żałować. Bawcie się dobrze, a w wakacje bądźcie off line. Zwiedzajcie nowe miejsca, uprawiajcie sporty, nie zapominajcie o rowerze. Znajdźcie czas na czytanie książek, zawieranie nowych przyjaźni i pielęgnowanie tych starych. Pamiętajcie o bezpieczeństwie, aby wakacje były czasem odpoczynku i nabierania sił, spędzonym ciekawie, przyjemnie i zdrowo. Życzymy Wam niezapomnianych wrażeń, wielu słonecznych dni, mnóstwa przygód, odpoczynku w gronie najbliższych, szczęśliwego powrotu do szkoły, bożego błogosławieństwa. Dziękujemy za cały rok szkolny i do zobaczenia we wrześniu :)

Grono pedagogiczne wraz z pracownikami szkoły

 

Podziękowania dla AP-art Fotografia i Grafika Anna Pyda oraz Pawła Głowacza za montaż. Dziękujemy za pomoc i poświęcony czas.

Permalink do tego artykułu: https://www.spwielkawies.eu/sp/wakacyjne-zyczenia-od-nauczycieli-i-pracownikow-szkoly/