«

»

lis 05 2014

Wydrukuj Wpis

Turniej siatkówki i zumba w Parszowie na podsumowanie projektu UKS Orły Parszów

Braliśmy udział w imprezie zorganizowanej przez UKS Orły Parszów, będącej podsumowaniem realizowanego przez nich projektu „My dla zdrowia zumbujemy i w piłkę też grać chcemy”. Nowo powstały UKS „Orły Parszów” pozyskał środki w konkursie dla stowarzyszeń na pożytek publiczny z Urzędu Gminy Wąchock.

Impreza przebiegała wieloetapowo, a rozpoczęła się meczem siatkówki. Nie ustępowaliśmy w zaciętej i sportowej walce-  ulegliśmy dopiero w tibreaku, zajmując w ten sposób  II miejsce za gospodarzami. Otrzymaliśmy z rąk Dyrektor Szkoły Barbary Gajewskiej indywidualne medale, a z rąk Prezesa UKS Orły Parszów Mirosława Kowalika puchar i okolicznościowy pamiątkowy grawerton.

Potem było istne „szaleństwo”, bowiem organizatorzy zaprosili wszystkich na zumbę- rytmiczne, żywiołowe i bardzo wyczerpujące ćwiczenia przy doskonałej i żywej muzyce. Bawiliśmy sie świetnie! ;-)

Na koniec był też czas na zregenerowanie swoich sił smaczną, pieczoną kiełbaską, popitą soczkiem. Były tez słodycze.

Tak więc każdy z nas wrócił do domu fizycznie zmęczony, ale jednak bardzo zadowolony.

Nasza Reprezentacja to:

Anita Borowiec, Sandra Bzymek, Patrycja Pacek, Wiktoria Szumielewicz, Julia Adamczyk, Patrycja Bukowska, Natalia Bielecka, Oliwia Rurarz, Dominika Pomorska, Iga Fabijańska, Kamil Frańczyk, Kacper Garbacz, Grzegorz Gorajski, oraz Gracjan Śmiecikowski.

Serdecznie dziękujemy rodzicom i dziadkom – p. Miturze, p.Wosiek, p. Laskus, p. Bukowskiemu  za transport do Parszowa.

 

Permalink do tego artykułu: https://www.spwielkawies.eu/sp/turniej-siatkowki-w-parszowie-na-podsumowanie-projektu-uks-orly-parszow/