«

»

cze 18 2014

Wydrukuj Wpis

Turniej Piłki Ręcznej w Wąchocku

17 czerwca 2014r szkolna Reprezentacja zagrała Turniej Piłki Ręcznej o puchar Dyrektora ZPO w Wąchocku. Prócz nas wystąpiły zespoły ze Staszowa, Sichowa, Wąchocka i Parszowa. Nasz występ nie należał do najlepszych, bowiem jsteśmy młodą drużyną, ale również nie ograną- nie startowaliśmy w tym roku szkolnym w zawodach sportowych, a to bezpośrednio przełożyło się na wielki stres startowy. Nie znaczy to, że nie staraliśmy się. Dla każdego z nas piłka ręczna jest niezwykle ważna, dlatego walczyliśmy do samego końca. Z czterech rozegranych meczy 3 przegraliśmy, a jeden wygraliśmy i w efekcie zajęliśmy IV miejsce. Zaskoczyli nas organizatorzy turnieju- nie przygotowali oni dyplomów dla drużyn za IV i Vmiejsce, czuliśmy się jak tło dla reszty. Wiele do życzenia pozostawiało również sędziowanie- proste błędy wypaczyły zarówno wynik, jak i poczucie gry w duchu „fair play”.

Ale wracając do naszej Reprezentacji…

Swój debiut mieli: Gracjan Śmiecikowski i Maciej Miernik, którzy mimo, że są dopiero w III klasie doskonale odnaleźli się w drużynie i na parkiecie. Debiutantką była również uczennica klasy V Zuzanna Pocheć- równie dobrze spisująca się w czasie gry.

Nasza szkolna Reprezentacja to: Gabriela Wojtachnio, Paulina Nowak, Patrycja Bartoszewska,Sandra Bzymek, Zuzanna Pocheć, Kinga Drabczyk, Wiktoria Tokarska, Klaudia Pająk, Karol Adamczyk, Kamil Nowicki, Grzegorz Goworek, Maciej Miernik, Gracjan Śmiecikowski.

 

Permalink do tego artykułu: https://www.spwielkawies.eu/sp/turniej-pilki-recznej-w-wachocku-2/