«

»

wrz 04 2013

Wydrukuj Wpis

Rok szkolny 2013/14

 

 


 

Lista uczniów oddziału,,0’’ – wychowawca Iwona Sikora

 

  1. Adamczyk Małgorzata
  2. Bielakowski Kamil
  3. Bielecki Przemysław
  4. Baranowska Ewa
  5. Błąd Mikołaj
  6. Borowiec Mariusz
  7. Bukowska Wiktoria
  8. Czarnecki Kacper
  9. Czarnecki Bartosz

10. Dziuba Jan

11. Herman Mikołaj

12. Kozieł Nikola

13. Kuźdub Alicja

14. Kowalewski Bartosz

15. Łasek Aleksandra

16. Mendak Kacper

17. Miernik Natalia

18. Mróz Mateusz

19. Połeć Łukasz

20. Płusa Przemysław

21. Płusa Paweł

22. Rozwadowska Jagoda

23. Tomczak Lena

24. Tokarski Dawid

25. Wosiek Bartosz

26. Wrona Marcel

27. Ziewiec Alicja

 

Klasa I – wychowawca Małgorzata Miernik

 

  1. Bartoszewska Magdalena
  2. Mączyńska Maja
  3. Pomorska Oliwia
  4. Połeć Oliwia
  5. Połeć Weronika
  6. Rurarz Amelia
  7. Stojecka Julia
  8. Szpankowska Maja
  9. Śmiecikowski Patryk

10. Wiśnios Klaudia

11. Woźniak Julia

12. Wrona Bartosz

 

Klasa II – wychowawca Bożena Głowacz

  1. Borowiec Jan
  2. Cioroch Łukasz
  3. Grzegórski Jędrzej
  4. Karykowski Damian
  5. Kuźdub Agata
  6. Ledwójcik Aleksandra
  7. Lipiec Agnieszka
  8. Nowak Piotr
  9. Połeć Krzysztof

10. Rozwadowska Olga

11. Szczepańczyk Maciej

12. Szumielewicz Olaf

13. Mąka Paweł

 

Klasa III - wychowawca Krystyna Pituch – Wojtachnio

  1. Ciepielewski Kacper
  2. Derlatka Oliwia
  3. Jurek Adrian
  4. Kowalewska Maja
  5. Kubik Kamil
  6. Kuźdub Marek
  7. Laskus Aleksandra
  8. Miernik Maciej
  9. Śmiecikowski Gracjan

10. Wilczak Mateusz

 

Klasa IV – wychowawca Ewa Sadrak

  1. Adamczyk Julia
  2. Bielakowska Julia
  3. Bielecka Natalia
  4. Bukowska Patrycja
  5. Ciołak Arkadiusz
  6. Cioroch Adrian
  7. Fabijańska Iga
  8. Frańczyk Kamil
  9. Garbacz Kacper

10. Goworek Grzegorz

11. Niewczas Kacper

12. Nowak Aleksandra

13. Pacek Patrycja

14. Pomorska Dominika

15. Rurarz Oliwia

16. Szumielewicz Wiktoria

17. Sypek Adrian

 

Klasa V – wychowawca Grażyna Dróżdż

  1. Borkowski Patryk
  2. Borowiec Anita
  3. Bzymek Sandra
  4. Goworek Izabela
  5. Maciąg Małgorzata
  6. Pocheć Zuzanna
  7. Ponikowska Aleksandra
  8. Rurarz Dominik
  9. Sikora Anna

10. Szlęzak Marika

 

 

Klasa VI – wychowawca Maria Majchrzyk

  1. Adamczyk Karol
  2. Anioł Adrian
  3. Bartoszewska Patrycja
  4. Drabczyk Kinga
  5. Nowak Dominika
  6. Nowak Paulina
  7. Nowicki Kamil
  8. Pająk Klaudia
  9. Tokarska Wiktoria

10. Wojtachnio Gabriela

11. Wrona Kacper

 

 

 

 

Permalink do tego artykułu: https://www.spwielkawies.eu/sp/rok-szkolny-201314/