«

»

lis 07 2012

Wydrukuj Wpis

ROK SZKOLNY 2012/13

Odział klasy ,,0’’ – wychowawca Iwona Śikora

  1. Błąd Mikołaj
  2. Bartoszewska Magdalena
  3. Czarnecki Bartosz
  4. Czarnecki Kacper
  5. Łasek Aleksandra
  6. Mendak Kacper
  7. Pomorska Oliwia
  8. Połeć Oliwia
  9. Połeć Weronika
  10. Rurarz Amelia
  11. Stojecka Julia
  12. Szpankowska Maja
  13. Śmiecikowski Patryk
  14. Wiśnios Klaudia
  15. Wrona Bartosz

Klasa I. – wychowawca Bożena Głowacz

  1. Borowiec Jan
  2. Cioroch Łukasz
  3. Grzegórski Jędrzej
  4. Karykowski Damian
  5. Kuźdub Agata
  6. Ledwójcik Aleksandra
  7. Lipiec Agnieszka
  8. Nowak Piotr
  9. Połeć Krzysztof
  10. Rozwadowska Olga
  11. Szczepańczyk Maciej
  12. Szumielewicz Olaf
  13. Mąka Paweł

Klasa II. - wychowawca Krystyna Pituch – Wojtachnio

  1. Ciepielewski Kacper
  2. Derlatka Oliwia
  3. Jurek Adrian
  4. Kowalewska Maja
  5. Kubik Kamil
  6. Kuźdub Marek
  7. Laskus Aleksandra
  8. Miernik Maciej
  9. Śmiecikowski Gracjan
  10. Wilczak Mateusz

Klasa III. – wychowawca Małgorzata Miernik

  1. Adamczyk Julia
  2. Bielakowska Julia
  3. Bielecka Natalia
  4. Bukowska Patrycja
  5. Ciołak Arkadiusz
  6. Cioroch Adrian
  7. Fabijańska Iga
  8. Frańczyk Kamil
  9. Garbacz Kacper
  10. Goworek Grzegorz
  11. Niewczas Kacper
  12. Nowak Aleksandra
  13. Pacek Patrycja
  14. Pomorska Dominika
  15. Rurarz Oliwia
  16. Szumielewicz Wiktoria
  17. Sypek Adrian

 

Klasa IV. – wychowawca Grażyna Dróżdż

  1. Borkowski Patryk
  2. Borowiec Anita
  3. Bzymek Sandra
  4. Goworek Izabela
  5. Maciąg Małgorzata
  6. Pocheć Zuzanna
  7. Ponikowska Aleksandra
  8. Rurarz Dominik
  9. Sikora Anna
  10. Szlęzak Marika

Klasa V. – wychowawca Maria Majchrzyk

  1. Adamczyk Karol
  2. Anioł Adrian
  3. Bartoszewska Patrycja
  4. Drabczyk Kinga
  5. Nowak Dominika
  6. Nowak Paulina
  7. Nowicki Kamil
  8. Pająk Klaudia
  9. Tokarska Wiktoria
  10. Wojtachnio Gabriela
  11. Wrona Kacper

Klasa VI. – wychowawca Ewa Połeć

  1. Borkowska Dominika
  2. Dulęba Julia
  3. Franczyk Artur
  4. Garbacz Kamil
  5. Grzelka Monika
  6. Kowalewska Aleksandra
  7. Lipiec Jakub
  8. Miernik Ernest
  9. Mrozowski Patryk
  10. Niewczas Patryk
  11. Pacek Damian
  12. Płusa Monika
  13. Pomorska Eliza
  14. Przygoda Paulina
  15. Surdy Magdalena
  16. Wosiek Bartosz

 

Permalink do tego artykułu: https://www.spwielkawies.eu/sp/rok-szkolny-201213/