«

»

lis 13 2012

Wydrukuj Wpis

Nasze dziewczęta wywalczyły II miejsce w półfinałach wojewódzkich Festiwalu Piłki Ręcznej w Kielcach!!!

Dziś nasze dziewczęta wywalczyły II miejsce w półfinałach wojewódzkich Festiwalu Piłki Ręcznej w Kielcach. Organizatorem tej imprezy jest Departament Promocji Edukacji, Sportu i Turystyki Świętokrzyskiego Urzędu Marszałkowskiego, Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy Kielce, oraz Świętokrzyski Związek Piłki Ręcznej.

Nasza żeńska Szkolna Reprezentacja to prawdziwe gladiatorki. Waleczne, uparte i nieustępliwe dążące do wyznaczonego celu, ciężko pracujące pod czujnym okiem p. Ewy Sadrak podczas przygotowań do zawodów- dziś pokazały wszystkim na co je stać i z podniesioną głową schodziły z parkietu. Choć od zawsze wiadomo, że gospodarzom pomagają w rozgrywkach nawet ściany, tym razem okazało się, że był to sędzia. Nasze dziewczęta są w szczytowej formie i tak naprawdę żaden przeciwnik nie jest im straszny. Zebrały zresztą jak najbardziej zasłużone pochwały.

W klasyfikacji końcowej rozgrywek miejsce I zajęła SP 25 Kielce, II MY, III SP Suków.

Gratulacje dla Drużyny!!!, która wystąpiła w składzie: Monika Płusa, Paulina Przygoda (k), Magdalena Surdy, Eliza Pomorska, Gabriela Wojtachnio, Monika Grzelka, Julia Dulęba, Ola Kowalewska, Kinga Drabczyk, Paulina Nowak, Patrycja Bartoszewska, Sandra Bzymek.

Szczególne podziękowania składamy Rodzicom- paniom Milenie Śmiecikowskiej i Agnieszce Pomorskiej, które podczas tych rozgrywek dzielnie wspierały i dopingowały drużynę, oraz panu Krzysiowi Głowackiemu- naszemu przewoźnikowi za słodki poczęstunek.

W drodze powrotnej była oczywiście wizyta w Mc Donaldzie :-)

 

 

 

 

Permalink do tego artykułu: https://www.spwielkawies.eu/sp/nasze-dziewczeta-wywalczyly-ii-miejsce-w-polfinalach-wojewodzkich-festiwalu-pilki-recznej-w-kielcach/