«

»

cze 07 2021

Wydrukuj Wpis

„Cukierki, karmelki, lody, czekolada…” – czyli piknik z okazji Dnia Dziecka

1 czerwca przywitał nas piękną, słoneczna pogodą. Po obiedzie dzieci
z przedszkola i zerówki udały się na plac szkolny, aby świętować Dzień Dziecka. Rodzice zadbali o to, aby dzieci miały mnóstwo atrakcji. Już z daleka dało się zauważyć przystrojoną kolorowymi balonami wiatę. Stoły uginały się od słodkości. Były  wspaniale udekorowane babeczki, muffinki, domowe ciasteczka, owocowe szaszłyki, galaretki, sok pomarańczowy, własnoręcznie robiona lemoniada oraz pyszne na miejscu wykonywane lody truskawkowe.
Myślą przewodnią imprezy były słowa piosenki „Cukierki, karmelki, lody, czekolada, takie to potrawy w Dzień Dziecka się jada”, którą dzieci zaśpiewały na rozpoczęcie rodzinnego pikniku.
Ogromną atrakcją dla maluchów było malowanie twarzy przez panią Katarzynę Furmanek, której bardzo dziękujemy, robienie kolorowych warkoczyków przez mamę Mateusza Magdziarza oraz serwowanie przygotowywanych podczas pikniku lodów przez mamę Dawida Połcia. Przy dźwiękach melodii dziecięcych nasi najmłodsi puszczali bańki mydlane oraz doskonale się bawili. Był to pełen radości, wzruszeń i niezapomnianych chwil dzień.
Z tego miejsca składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom oraz zaproszonym gościom za pomoc w organizacji pikniku. Uśmiech i szczęście dzieci są najpiękniejszą zapłatą dla nas wszystkich.

Permalink do tego artykułu: https://www.spwielkawies.eu/sp/cukierki-karmelki-lody-czekolada-czyli-piknik-z-okazji-dnia-dziecka/