«

»

gru 03 2011

Wydrukuj Wpis

Coraz bliżej święta

Świąteczną atmosferę czuć w naszej szkole już od paru dni, ale jasełka które przygotowali uczniowie klasy VI wraz z paniami Anną Majchrzyk i Katarzyną Dulębą to rodzinne ciepło i duża doza dobrego humoru. Były anioły i diabły, dobro i zło, współczesność i tradycja, a wszystko to przeplatane kolędami w nowoczesnym brzmieniu.

Miłą niespodzianką dla wszystkich był recital absolwentki gimnazjum Joli Rudzkiej mieszkanki Wielkiej Wsi, który uświetnił szkolne jasełka. Jola zaprezentowała nam zestaw kolęd i pastorałek za co zebrała gromkie i zasłużone brawa.

W naszej uroczystości uczestniczyli: Proboszcz Parafii O. Honoriusz Kostek, Vice Burmistrz- Sebastian Staniszewski, zastępca Przewodniczącego Rady MiG Wąchock- Sylwester Rudzki, radni: Irena Szlęzak, Edward Lipiec i Konrad Wojtachnio, emerytowani nauczyciele naszej szkoły: Grażyna Zawadka, Halina Dudek, Helena Derlatka, Helena Przygoda, rodzice, nauczyciele, oraz uczniowie szkoły i przedszkola.

 

Pani Dyrektor Bożena Wrona złożyła zebranym ciepłe i  serdeczne życzenia, był opłatek, którym  Burmistrz podzielił się z przedstawicielami poszczególnych klas, oraz zebranymi.

Przekazane życzenia zanieśliśmy do rodzinnych domów, mamy nadzieję, że w nadchodzącym roku spełnią się wszystkie.
Zapraszamy do oglądania zdjęć z tego wydarzenia w naszej galerii

Permalink do tego artykułu: https://www.spwielkawies.eu/sp/coraz-blizej-swieta/