«

»

sty 03 2018

Wydrukuj Wpis

W świątecznym klimacie

Tegoroczne Jasełka Bożonarodzeniowe były okazją do poznania historii narodzin Jezusa w Betlejem w niecodziennej odsłonie. Przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy VII, oraz IV i III, którym pomogli O. Zachariasz, p. E. Sadrak i p. K. Karczewska było pełne humoru i radości, a towarzyszące występowi pastorałki dodawały dużej dawki energii. W tej atmosferze życzenia świąteczne nabrały bardzo odświętnego i radosnego charakteru.

Młodzi aktorzy włożyli sporo zaangażowania w odtwarzane role co wzbudziło zainteresowanie nawet najmłodszej widowni. Była to bardzo współczesna aranżacja starej historii, która pozwoliła przybliżyć zebranym tradycję Świąt Bożego Narodzenia.

Na widowni nie zabrakło znamienitych gości byli wśród nich Burmistrz Wąchocka Jarosław Samela, Przewodnicząca Rady Rodziców Aneta Herman, Sołtys Wielkiej Wsi Dariusz Dudek, Radny Wielkiej Wsi Zdzisław Przygoda, Przewodnicząca KGW Wielkiej Wsi Danuta Nowicka, rodzice, dziadkowie i nauczyciele.

Burmistrz Jarosław Samela w swoim wystąpieniu przekazał życzenie dla wszystkich zebranych.

Punktem kulminacyjnym były życzenia Dyrektor Szkoły Bożeny Wrony, które od lat są tradycją w naszej placówce. To wspólne przełamanie się opłatkiem z przewodniczącymi klas jako znak pokoju i miłości, oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym 2018 Roku

A my wszystkim czytającym naszą stronę składamy życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, realizacji celów i spełnienia marzeń- wszystkiego najlepszego ;-)

Permalink do tego artykułu: http://www.spwielkawies.eu/sp/w-swiatecznym-klimacie/