«

»

lis 20 2017

Wydrukuj Wpis

,, Podaruj uśmiech najmłodszym, zostań Świętym Mikołajem”

Dyrektor Szkoły, Grono Pedagogiczne oraz Samorząd Uczniowski zapraszają do udziału w akcji charytatywnej ,,Mikołajki jak z bajki” we współpracy z ,,Fundacją Spełnionych Marzeń” organizuje zbiórkę prezentów na Mikołajki dla najmłodszych Pacjentów Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach

 

Współpracująca od siedmiu lat z Oddziałem Onkologii i Hematologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego Fundacja Spełnionych Marzeń organizuje niezwykłą akcję charytatywną „Mikołajki jak z bajki”. Każdy z nas może zostać Świętym Mikołajem i obdarować małych pacjentów lecznicy wspaniałymi prezentami.

 

 Zostań Świętym Mikołajem Przedział wiekowy pacjentów kieleckiej lecznicy jest duży, więc każdy z prezentów z pewnością znajdzie szczęśliwego nowego właściciela. Potrzebne są gry planszowe i edukacyjne puzzle, zabawki (lalki, samochody, pluszaki, zestawy kreatywne, klocki), płyty muzyczne, książki oraz gry komputerowe. Ważne, by podarowane rzeczy były nowe. Zbiórka na terenie szkoły potrwa do dnia 27 listopada 2017 r. Prosimy o dostarczenie rzeczy do sekretariatu szkolnego. 

Permalink do tego artykułu: http://www.spwielkawies.eu/sp/podaruj-usmiech-najmlodszym-zostan-swietym-mikolajem/