«

»

kwi 14 2015

Wydrukuj Wpis

Jarmark Wielkanocny.

Po raz kolejny na dolnym holu szkolnym wystawiony był kiermasz świąteczny, którego opiekunem była Pani Ewa Sadrak. Każdy, kto odwiedził w tym okresie naszą placówkę mógł zakupić miedzy innymi stroiki wielkanocne, kolorowe pisanki i ozdobne koszyczki. Kiermasz przygotowany był przez uczniów naszej szkoły, każdy produkt był ręcznie robiony.

Dnia 23.03.2015 r. odbył III Jarmark Wielkanocny na krużgankach Opactwa Ojców Cystersów w Wąchocku. Nie mogło nas tam zabraknąć. Rodzice naszych uczniów przygotowali słodkie, świąteczne wypieki: słodkie, świąteczne wypieki. Bardzo szybko zniknęły smakowite ciasta: serniki, babeczki oraz inne smakołyki.

Łączna suma, jaką udało się nam zebrać to 1378 złotych. Kwota ta została wpłacona na konto Rady Rodziców. Zebrane na kiermaszu środki przeznaczone będą na wyjazd uczniów na Zieloną Szkołę do Zakopanego.

Tą drogą pragniemy serdecznie podziękować Wszystkim, którzy wsparli nas swoją pomocą. Niech uśmiech i zadowolenie dzieci będzie dla wszystkich naszych dobroczyńców największą nagrodą.

Jeszcze raz   BARDZO DZIĘKUJEMY!!!

 

Permalink do tego artykułu: http://www.spwielkawies.eu/sp/jarmark-wielkanocny-2/