«

»

mar 03 2019

Wydrukuj Wpis

Bal karnawałowo – walentynkowy

W czwartek 14 lutego 2019 roku dzieci z przedszkola, oraz klas 0 – VIII bawiły się na balu karnawałowo – walentynkowym zorganizowanym na terenie naszej szkoły. Zabawę poprowadziły – p. M. Banaś, p. M. Kwiecień, p. K. Zięba, p. M. Derlatka oraz p. K. Barszcz. Całość imprezy została podzielona na dwa etapy. W godzinach 15 – 17 bawiły się klasy młodsze, a później od 17 do 19 uczniowie klas starszych. Wszystkich zebranych serdecznie powitano i zaproszono do wspólnej zabawy.

Radosne tańce przedzielone były konkursami, w których uczniowie brali bardzo chętnie udział. Szczególną uwagę przykuły tzw. ,,gorące krzesła”, ,,taniec z balonem”, ,,taniec na gazecie”, ,,zgaduj zgadula” oraz zabawy dramowe. Wszystkie konkursy dostarczyły uczniom wiele pozytywnych emocji. Nagrody dla wszystkich uczestników zabawy ufundowała Rada Rodziców, za co bardzo dziękujemy.

Długie węże, kółka i pociągi w takt muzyki wędrowały po tanecznej sali. Dzieci bardzo dobrze się bawiły, tym bardziej, że do zabawy włączyli się rodzice i nauczyciele.

Na balu nie zabrakło pomysłowych strojów karnawałowych, a te najpiękniejsze zostały nagrodzone i otrzymały tytuł Króla i Królowej balu. Byli to: Julia Piętak z klasy II oraz Jakub Piętak z klasy 0. Serdecznie gratulujemy!

Mamy nadzieję, że zarówno dzieci, jak i rodzice doskonale się bawili. Bardzo dziękujemy za przybycie i za wspólną zabawę.

 

Permalink do tego artykułu: http://www.spwielkawies.eu/sp/bal-karnawalowo-walentynkowy/